25 lipca w Novej Pace ważne wydarzenie!

Zachęcamy do obejrzenia piękna Dolnego Śląska uchwyconego okiem kamery.

Młodzi obywatele Transgranicznego Miasta Dzieci będą dojeżdżać dwiema liniami autobusowymi. Poniżej rozkład jazdy linii autobusowych A i B.

Młodzi obywatele Transgranicznego Miasta Dzieci będą dojeżdżać dwiema liniami autobusowymi. Poniżej rozkład jazdy linii autobusowych A i B.

Składamy przyszłym obywatelom Transgranicznego Miasta Dzieci najserdeczniejsze życzenia samych radości w Dniu Dziecka, a rodzicom przesyłamy treść listu, w którym wyjaśni się część tajemnicy organizacji naszego projektu

fot. Jola Lipka

Miło nam poinformować, że uzyskaliśmy honorowy patronat Rzecznika Praw Dziecka, Pana Marka Michalaka

Pobierz plik pdf

Organizatorzy i współorganizatorzy podpisali list intencyjny w celu organizacji Transgranicznego Miasta Dzieci w Strzegomiu i w Republice Czeskiej. Już od dnia dzisiejszego rozpoczynamy przygotowania, oficjalnie ruszamy z projektem od 1 marca 2018 r.

Pobierz plik pdf

Jesteśmy na Facebooku

Organizator po stronie polskiej,
lider projektu Transgraniczne Miasto Dzieci:

Sudecka Izba Przemysłowo – Handlowa w Świdnicy, Rynek 1 A,
58-100 Świdnica, tel. + 48 74 853 50 09, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator po stronie czeskiej,
partner projektu Transgraniczne Miasto Dzieci:

Krajská Hospodářská Komora Královéhradeckého Kraje, Škroupova 957,
500 02 Hradec Králové, tel. +420 495 521 682, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynatorzy projektu:

W Polsce: Waldemar Skórski, tel. +48 691 099 366, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W Republice Czeskiej: Erika Javůrková, tel. +420 602 344 537, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Strona partnera projektu: www.ceskemestodeti.cz

JSN Levart 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework